Hakkımızda

SOA’yı yerinde üretim sistemini esas alan yeni bir marka olarak konumladık. Toplu yemek sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak fabrika, okul, hastane ve iş merkezlerine yiyecek-içecek hizmeti sağlamaktayız. Şu an toplam 14 ilde 400'ün üzerinde çalışanımızla günlük yaklaşık 17.000 öğün yemek üretiyor ve gün geçtikçe büyüyoruz.

Farklı kalori programlarına göre belirlenmiş menülerimizle çalışanlara, öğrencilere, hasta ve refakatçilerine yönelik verdiğimiz hizmetin yanı sıra, özel davet-organizasyonlar da gerçekleştirmekteyiz.

SOA olarak amacımız; yeniliğin getirdiği enerji ve heyecanı, sektörün gelişmesine yıllarca emek vermiş yöneticilerimizin tecrübesi ve uzman mutfak kadromuz ile birleştirerek sizlerin ve çalışanlarınızın yemekten keyifle kalkmasını sağlamak. Çünkü biz, bir markanın müşteri memnuniyetini sağladığı ölçüde varlığını sürdürebildiğine inanırız.

Esnek yapımız ve çabuk karar alabilme kabiliyetine sahip kadromuzla sizin ve çalışanlarınızın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutuyoruz.