Hizmetlerimiz

Firma mutfak ve yemek salonlarında kurmayı ve yürütmeyi planladığımız sistemle kalite, organizasyon, ekipman ve servis açısından ihtiyaç ve beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacak hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Yerinde üretim yaptığımız müşterilerimizin farklı lokasyonlardaki mutfaklarına ihtiyaç halinde yine kendi yerlerinden taşıma yapabiliyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cafe-break, kokteyl, özel yemek, piknik vb davet organizasyon etkinliklerinde yiyecek-içecek hizmeti sağlamaktayız.
Ayrıca ihtiyaç halinde mutfaklarınıza ağır ekipmanlar temin ediyor; yemek salonlarınızda sunum ve masa üstü malzemelerimizi, salata ve sos barlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Yemeklerimizin lezzeti kadar yemek salonlarınızın görünümüne de özen gösteriyoruz. Yemek alanlarını iştah açacak görsellikte donatıyor ve yemeklerimizin tadına daha iyi varabilmeniz için porselen takımlarla sunuyoruz.
Taptaze sebze ve salata çeşitleri, leziz etli yemekler, Akdeniz mutfağının tadına doyulmaz zeytinyağlıları, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetteki tatlılar ve mevsim meyveleri...

Çalışanlarınız ile bir arada aile ortamında enfes menümüzün tadına mutlaka bakmalısınız.