Hakkımızda

12 yıldır toplu yemek sektöründe hizmet veren SOA markası, yeniliğin getirdiği enerjisini, sektörün gelişmesine yıllarca emek vermiş yöneticilerinin tecrübesi ile harmanlayarak, “geleneksel tabldot yemek” konseptini bir adım öteye taşıyor.

Fabrika, okul, hastane ve iş merkezlerindeki yiyecek – içecek hizmeti know-how’ıyla kısa bir sürede toplam 13 ilde proje açarak,800’e yakın çalışanımızla günlük yaklaşık 42.000 öğün yemek üretiyor ve gün geçtikçe büyüyoruz.

Menü çeşitliliği, sunum zenginliği ve görsel yaklaşımı ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayan markamız “Her Öğünde Kalite” anlayışını tüm yemekhanelerine yansıtıyoruz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız bizim en değerli sermayemiz. Amacımız; yoğun bir temponun ardından başlayan öğle molasında sağlıklı ve leziz yemeklerle, sizlerin ve çalışanlarınızın beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak memnuniyet sağlamak ve bu sayede iş verimine katkıda bulunmak.

Gününüze Lezzet Katıyoruz
Sosyal Medyadan Takip Et!
YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Toplu Yemek sektöründe adı “Kalite ve Güven” ile özdeşleşen SOA CATERING,

Tüm bu taahhütler, entegre sistem amaçlarımıza ve bağlamımıza, stratejik yönümüze çerçeve sağlamaktadır.

Üst Yönetim
05.08.2019

İş Sağlığı Ve Güvenliği Prosedürleri

İş Sağlığı Ve Güvenliği Prosedürleri

İSG yasal mevzuatı ve OHSAS 18001 Standardı gerekliliklerine uygun olarak oluşturulan prosedürler kapsamında;

* Çalışanlarımıza Hijyen ve İSG Temel Eğitimleri verilmektedir.

* Hizmet verdiğimiz mutfaklarda Kalite Departmanımız gözetiminde İSG uzmanlarımız tarafından risk analizleri yapılmaktadır.

* Yapılan risk analizleri sonucunda olası uygunsuzluklar İSG uzmanları ve İşyeri Hekiminden oluşan İSG birimimiz tarafından değerlendirilip, gerekli önlemler alınmaktadır.

* Tüm mutfaklarımızda acil durum ekipleri oluşturulmakta, acil durum eylem planları hazırlanmakta ve çalışma ortaklarımızın acil durum planlarına entegre edilmektedir.

* Çalışanlarımızın sağlık taramaları İşyeri Hekimimizin kontrolünde ve takibinde periyodik olarak yaptırılmaktadır.