Hakkımızda

1985 yılından itibaren toplu yemek sektöründe var olan know how’ımızla fabrika, okul, hastane ve iş merkezleri gibi farklı ihtiyaç ve beklentilerin olduğu iş kollarında sabah-öğle-akşam öğünlerinde yiyecek-içecek hizmeti sağlıyoruz. Toplu yemek sektöründeki uzmanlığımızı, işini tutkuyla yapan ekibimiz ve sektörün gelişmesine emek vermiş yöneticilerimizin tecrübesi ile harmanlayarak “geleneksel tabldot yemek” konseptini bir adım öteye taşıyoruz.

11 ilde 500’e yakın çalışanımızla günlük yaklaşık 20.000 öğün yemek üretiyor ve toplu yemek sektöründe gün geçtikçe büyüyoruz.

Menü çeşitliliği, sunum zenginliği ve görsel yaklaşımımız ile çözüm ortaklarımızın beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor, “Hizmette Kalite” prensibini tüm yemekhanelerimize yansıtıyoruz.
Esnek yapımız, hızlı karar ve aksiyon alma yetisine sahip kadromuzla sizin ve çalışanlarınızın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Profesyonel kadromuz ile “Kalite Rekabeti”ni benimseyerek; güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini her geçen gün artırarak sürdürüyoruz.

Ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile lezzetli ve sağlıklı öğünler vadediyoruz.

Gününüze Lezzet Katıyoruz
Sosyal Medyadan Takip Et!